1. Рейтинг хостингов
 2. /
 3. Блог
 4. /
 5. Host-World — виділені сервери і...

Host-World — виділені сервери і VPS по всьому світу

Host-World - локації серверів

Продовжуючи тему віртуальних та виділених серверів, у нашому сьогоднішньому огляді ми хочемо представити вашій увазі ще одну естонську телеком-компанію Host-World.

Головний офіс компанії знаходиться на березі Балтійського моря, у Таллінні. Серверне обладнання розташоване у 28 країнах світу (у тому числі і в Україні), що дозволяє закрити потреби регіональних клієнтів у будь-якій точці земної кулі. При цьому ціни на послуги та заявлені характеристики тарифних планів знаходяться у прийнятному балансі та підійдуть під будь-який, навіть мінімальний бюджет онлайн-проекту. Спеціалізація компанії: VPS (оренда віртуальних серверів) та Dedicated Servers (оренда виділених серверів).

Компанія Host-World – це молодий телеком-проект, який ще має поборотися з іменитими конкурентами за «місце під сонцем». Сайт компанії виконаний у дуже простому, непомітному стилі, але ключова інформація щодо послуг надана у зручному вигляді. Опис тарифних планів – стандартний, є всі необхідні характеристики, єдине, що ми не знайшли у вільному доступі, то це детальні специфікації серверів, які задіяні для VPS. Ці дані можна побачити лише у процесі оформлення замовлення вибраного тарифного плану. Ситуація з виділеними серверами інша – докладні специфікації наведені безпосередньо на станиці послуги.

Щодо вартості та характеристик, тарифні плани VPS ідентичні для кожної географічної локації, крім кількох окремих регіонів. Мінімальна ціна на віртуальний сервер стартує від 4 євро/місяць. За максимальний тариф клієнт заплатить майже 75 євро/місяць. При оплаті за тривалий період передбачені хороші знижки: більше термін – більше знижка.

VPS надається на базі процесорів Intel Xeon та AMD Epyc, на сучасних та швидких NVMe-дисках (від 30 до 200 Гб). Пропускна спроможність – 1Gbps.

Виділені сервери працюють на базі процесорів Intel Atom та Intel Xeon, HDD або SSD дисках. Детальні специфікації тарифних планів виділених серверів можна переглянути на сторінці https://host-world.com.ua/dedicated. Вартість тарифів починається від 33 євро/місяць. На відміну від VPS, при замовленні та оплаті виділеного сервера на тривалий період жодних знижок не передбачено.

Host-World - виділені сервери
Host-World — базові тарифні плани виділених серверів

Будь-який обраний тарифний план виділеного серверу легко конфігурується і масштабується в процесі оформлення замовлення – для конфігурації доступні такі параметри: тип процесора, пам’ять, об’єм та тип диска, операційна система, пропускна спроможність, контрольна панель та кількість виділених IP-адрес.

Окремої уваги заслуговує виділений сервер США, який має дуже потужну конфігурацію на базі процессорів Intel Xeon E3-1230v3 Single Quad Core в базовому тарифі.

Географічних локацій виділених серверів значно менше, ніж віртуальних:

 • Німеччина;
 • Нідерланди;
 • Франція;
 • Естонія;
 • Австралія;
 • Гонконг;
 • Японія;
 • Сінгапур;
 • Індія;
 • США;
 • Канада;
 • Мексика;
 • Колумбія;
 • Бразилія.

Робота техпідтримки організована через кілька каналів зв’язку – пошта, форма зворотного зв’язку на сайті провайдера та систему тикетів в адмінці. На запити реагують та відповідають швидко. Техпідтримка доступна кількома мовами.

Підсумовуючи, можна сказати про те, що провайдер Host-World може стати робочою платформою для складних проектів, орієнтованих на міжнародний ринок.

Другие статьи из нашего блога

Проблемы, сложности и угрозы для владельцев сайтов, использующих сервисы российских хостеров, регистраторов и иных компаний

Немалое число сайтов, с самыми разнообразными доменами – украинскими, международными, и российскими, «внезапно» (на самом деле нет) оказались перед лицом проблем и сложностей, зачастую неразрешимых без принятия радикальных решений. То есть – под угрозой оказалось само существование этих сайтов в будущем, или уже прямо сейчас. Попробуем осветить некоторые аспекты Давно...
Читать

Ноутбук на день рождения — отличный подарок

Выбирая подарок на День Рождения (либо же другой важный праздник), отличным решением будет покупка ноутбука – универсальная вещь, необходимая каждому и не заменимая в повседневной жизни. К такому выводу я пришла, подбирая подарок на юбилей своего мужа. Долго и тщательно выбирая бренд и модель ноутбука, я решила в подарок купить...
Читать

Продвижение сайта статьями: основы

Продвижение сайтов статьями относится к белому seo, является частью контент-маркетинга* и одним из наиболее оптимальных и качественных способов продвижения. Статейное продвижение можно разделить на два типа: Внутреннее – написание и размещение тематических статей на своём сайте; Внешнее – написание и размещение тематических статей на других сайтах. *Контент маркетинг – планирование...
Читать

BlueVPS — провайдер для крупных и серьёзных онлайн-проектов

Одно из направлений деятельности нашей команды является поиск, подбор и тестирование новых компаний – хостинг-провайдеров. Этот процесс занимает достаточно много времени, сил и ресурсов. На мировом телекоммуникационном рынке огромное количество компаний, предоставляющих услуги хостинга, аренды виртуальных серверов (VPS/VDS), регистрации доменов и т.п. Среди них есть как новые игроки, так и...
Читать
Баннер HOSTiQ
CityHost 4.83/5 (212)
Hostinger 4.83/5 (72)
S-Host 4.81/5 (93)
HOSTiQ 4.81/5 (222)
Parkovka 4.81/5 (169)
NetX 4.8/5 (55)
AvaHost 4.79/5 (89)
HostLife 4.78/5 (131)
HostPro 4.74/5 (56)
Mirohost 4.64/5 (43)
ПровайдерСутки30 днейГод
AVAHOST99.681%99.986%99.982%
CityHost100%100%99.926%
HOSTINGER100%100%99.996%
HOSTiQ.UA100%100%99.982%
HOSTLIFE100%100%99.995%
HostPro100%99.916%99.468%
MIROHOST100%100%99.909%
NETX100%100%99.976%
PARKOVKA100%99.948%99.8%
S-Host100%99.997%99.947%
Hosting CityHost
ПровайдерТарифСтоимость
NETXНовичок270 грн/год
PARKOVKAMiniPark370 грн/год
S-HOSTSmall464 грн/год
HOSTINGERПростой468 грн/год
CITYHOSTApartment830 грн/год
AVAHOSTStarter874 грн/год

На основе сравнения стоимости базовых тарифных планов.

ПровайдерТарифОбъем
HOSTLIFESimpleUnlimited GB
AVAHOSTStarter20 GB
HOSTINGERПростой10 (SSD) GB
HOSTPROПервый Turbo NVMe10 (NVMe) GB
CITYHOSTApartment5 (SSD) GB
S-HOSTSmall5 (SSD) GB

На основе сравнения выделенного объёма дискового пространства на базовых тарифных планах.

ПровайдерТарифСайты
CITYHOSTApartmentUnlimited
AVAHOSTStarter5
S-HOSTSmall5
HOSTPROПервый Turbo NVMe2

На основе сравнения количества сайтов, возможных к размещению на базовых тарифных планах.